Bezmaksas mājas lapa

Interneta lietotāju skaits un internetā veikto darījumu apjoms pieaug ļoti strauji. Mainās arī pircēju paradumi, kas dažādas preces un pakalpojumus iegādājas ar interneta starpniecību. Moderno tehnoloģiju attīstība ražotājiem ir pavērusi milzīgas tirgus iespējas tieši globālajā tīmeklī. Ja Jūs ar interneta starpniecību vēlaties uzsākt vai attīstīt savu biznesu, taču Jūsu rīcībā nav lielu naudas līdzekļu, ko ieguldīt mājaslapas izveidē. Serveris.lv piedāvā Jums ideālu risinājumu – bezmaksas mājas lapas izveidi. Šāds risinājums pieejams visiem Serveris.lv hostinga klientiem un ir piemērots gan individuāliem lietotājiem, gan organizācijām un maziem uzņēmumiem, kas vēlas ar minimāliem līdzekļiem ievietot informāciju par sevi internetā.

 

Piedāvājam vairākus mājaslapu izveides rīkus, ar kuru palīdzību klients mājaslapu var izveidot pats. Šo rīku klāstā ir tādi risinājumi kā SiteBuilder un Constructor free. Mājaslapas izveides rīku Constructor free esam izstrādājuši kā bezmaksas mājas lapas risinājumu, balstoties uz SIA „Datateks” vairāku gadu pieredzi mājas lapu izstrādē. Rīka darbība balstīta uz SIA „Datateks” izstrādātās satura vadības sistēmas Constructor bāzes un ir speciāli piemērota bezmaksas mājaslapu izveidei.

 

Constructor free piedāvātās iespējas:

  • Izvēlēties sev piemērotāko no vairāk nekā 80 dizaina variantiem. Plašāk ar tiem varat iepazīties: dizaini.
  • Piemērot mājas lapu jebkurai valodai.
  • Izveidot jaunumu sadaļu, attēlu galerijas vai parastu teksta lapu.
  • Izveidot tādu sadaļu un apakšsadaļu skaitu, cik nepieciešams.Rediģēt lapu no Mozilla Firefox, Internet Explorer 8 un 9 un Google Chrome pārlūkiem.

 

 Constructor free priekšrocības:

  • Mājaslapu var izveidot un papildināt paša spēkiem bez liekām izmaksām (iespēja pašiem mainīt informāciju un pievienot sadaļas).
  • Mājaslapas izveide rekordīsā laikā - pat 5 minūtēs.
  • Mājaslapas izveides rīks tiek piedāvāts latviešu, krievu un angļu valodā.
  • Ērts interfeiss.
  • Iespējams pievienot vairākas papildu valodas.
  • Uzlabojoties Jūsu finansiālajiem apstākļiem un mājaslapai kļūstot populārākai, tai nav nepieciešams veidot jaunu versiju. Esošo lapu var attīstīt tālāk – nomainīt dizainu, pievienot jaunus, speciālus moduļus vai veikt citus papildinājumus vai uzlabojumus atkarībā no Jūsu vēlmēm. Mūsu kvalificētie speciālisti palīdzēs tālāk īstenot Jūsu idejas.

 

Iepazīties ar Constructor free demo versiju varat šeit:

adrese lapas apskatei: http://demo.serveris.lv

adrese administrācijai: http://demo.serveris.lv/cms

Lietotājvārds: demo

Parole: demo

 

Klāt pievienota video pamācība, kas palīdzēs vieglāk saprast, kā rīkoties ar Constructor free.

Mājaslapu piemēri, kas veidoti ar Construcotr free palīdzību:

Piemēri (mājas lapas, kuras realizētas ar Construcotr free palīdzību):

Piemēri, kuriem veikti dizainiski uzlabojumi:

Labprāt uzklausīsim Jūsu atsauksmes un ierosinājumus par tālāku produkta attīstību un jaunu dizainu ieviešanu. Sūtiet savus ieteikumus uz e-pastu: info@serveris.lv.