Jautājumi un atbildes

Kā pārnest hostingu no viena pakalpojuma sniedzēja pie cita?

Hostinga pakalpojuma sniedzēja nomaiņa un domēna pārnešana ir sarežģīts pasākums, taču, ja līdzšinējais pakalpojuma nodrošinātājs Jūs neapmierina, Serveris.lv piedāvā domēnu pārnest arī bez mājaslapas un e-pasta konta darbības traucējumiem. Atcerieties - no iepriekšēja hostinga pakalpojuma sniedzēja jāatsakās tikai tad, kad domēna pārnešana jau notikusi, nevis pirms tam.
 
Rīcības shēma domēna pārnešanas gadījumā:
1. Lejupielādējiet savus failus no esošā hostinga pakalpojuma sniedzēja, izmantojot to pašu programmatūru, ko lietojāt tos augšupielādējot, piemēram, FTP. Ja Jums izveidota datubāze, tā jāsaglabā vienā vai vairākos failos, kas neatrodas uz hostinga kompānijas serveriem.
2. Atrodiet jaunu hostinga kompāniju un izveidojiet savu hostinga kontu vai kontus.
3. Augšupielādējiet savus failus uz jaunajiem hostinga kontiem, importējiet esošo datubāzi uz jaunā hostinga datubāzi.
4. Izveidojiet e-pastu uz jaunā hostinga servera. Kamēr notiek jaunā e-pasta izveide, drošības nolūkos izveidojiet rezerves kontu. Tajā nonāks visi e-pasti, kamēr jaunais vēl nav funkcionēt spējīgs. Ja Jums jāizveido e-pasti vairākiem darbiniekiem un nav pieejas parolēm, izveidojiet jaunas paroles un lūdziet darbiniekiem tās vēlāk nomainīt.
5.Veiciet mājaslapas testa mēģinājumu bez DNS maiņas. Šajā gadījumā pārbaudiet visas lapas, nevis tikai sākumlapas.
6. Veiciet name serveru maiņu Jūsu domēnam.
7. Nogaidiet, kamēr tiek veikta DNS maiņa. Tas parasti aizņem 24 - 48h.
8. Kad DNS maiņa ir notikusi un Jūsu mājaslapa ir funkcionālā kārtībā, atsakieties no iepriekšējā hostinga pakalpojuma sniedzēja.

Sazinies ar mums