Jautājumi un atbildes

Maksājumi

1. Vai cenas noradītas ar PVN?

Mājaslapā cenas ir norādītas bez PVN.

2. Kādi ir iespējamie norēķinu veidi?

Bankas pārskaitījums un apmaksa ar maksājuma karti no mūsu mājas lapas. Apmaksājot rēķinu, lūdzu, neaizmirstiet norādīt rēķina numuru.

3. Vai pastāv kādas slēptās izmaksas vai uzstādīšanas izmaksas?

Nē, mēs neizmantojam šāda veida taktiku. Par visām papildu izmaksām tiek paziņots klientam iepriekš un attiecīgās darbības tiek veiktas tikai ar klienta akceptu. Mājaslapu pārnešana un virtuālo serveru uzstādīšana ir bezmaksas pakalpojums. Vienmēr, ja radušies jautājumi par izmaksām, varat sazināties ar mūsu Rēķinu daļu.

4. Kad tiek sastādīti un izsūtīti rēķini?

Rēķins tiek sastādīts un izsūtīts nedēļas laikā pēc tam, kad beidzies iepriekšējais abonēšanas termiņš. Jauniem klientiem rēķins tiek izsūtīts divu nedēļu laikā pēc konta izveides uz servera vai domēna reģistrācijas. Ārzemju domēnu reģistrācijas gadījumā (visi domēni, kas nav *.lv) vispirms tiek izveidots rēķins un pēc tā apmaksas notiek domēna reģistrācija.

5. Kā tiek izsūtīts rēķins?

Rēķins tiek izsūtīts pa e-pastu, pastu vai faksu. Pa e-pastu rēķins tiek izsūtīts visiem klientiem, bet pa pastu vai faksu gadījumos, ja klients to ir atzīmējis savā pieteikuma formā.

6. Ko darīt, ja nozaudēts rēķins?

Ja nozaudēts rēķins, to varat apskatīt mūsu mājas lapā htt://acc.serveris.lv vai arī pieprasīt rēķinu daļā (rekins@serveris.lv vai 67299530), lai rēķinu izsūta Jums vēlreiz.

7. Vai apmaksu var veikt arī citā valūtā?

Jā, apmaksu var veikt citā valūtā. Apmaksātajai summai jābūt līdzvērtīgai rēķinā uzrādītajai.

8. Kādas atlaides tiek piemērotas apmaksājot pakalpojumus uz ilgāku periodu?

Apmaksājot hostinga vai virtuālā servera nomas pakalpojumus uzreiz par 6 mēnešiem iegūsiet 5% atlaidi, par 12 mēnešiem – 10% atlaidi.

Sazinies ar mums