Jautājumi un atbildes

Ar uzturēšanu saistītie jautājumi

1. Kāda ir domēna vārda reģistrācijas procedūra?

.lv domēnu reģistrācija notiek uzreiz pēc tam, kad saņemam Jūsu pieteikumu. Tiklīdz Severis.lv saņem Jūsu pieteikumu par ne .lv domēna vārda reģistrāciju, tiek izsūtīts priekšapmaksas rēķins. Domēna vārds tiek reģistrēts uzreiz pēc rēķina apmaksas.

2. Cik ilgā laikā tiek piereģistrēts domēna vārds?

Domēna reģistrācija notiek pāris minūtēs, tomēr laika posms kopš domēna vārda piereģistrēšanas līdz brīdim, kad domēna vārds kļūst aktīvs, var sastādīt 2 - 48 stundas, kas saistīts ar DNS serveru ierakstu atjaunošanās periodiem.

3. Kas notiek, ja brīdi, kad es esmu samaksājis par domēna vārdu, tas jau ir aizņemts?

Pēc Jūsu izvēles – Serveris.lv var atlīdzināt reģistrācijas maksu, vai piereģistrēt citu domēna vārdu.

4. Vai domēns tiek reģistrēts uz klienta vārda?

Jā. Domēns tiek reģistrēts uz klienta vārda. Ar domēna administrēšanu nodarbojas Serveris.lv, ja vien klients nevēlas izmantot savus DNS serverus.

5. Kur tiek reģistrēts domēna vārds?

Domēna vārdi tiek reģistrēti ar dažādu ICANN (The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) akreditētu kompāniju starpniecību, ar kurām Serveris.lv ir nodibinājis partnerattiecības.

6. Ja esmu kļūdījies un piereģistrējis nepareizu domēnu, vai to var mainīt?

Diemžēl, nē. Domēna vārda jeb mājas lapas jaunās adreses reģistrāciju nav iespējams atsaukt un samaksāto naudu nav iespējams atlīdzināt. Šā iemesla dēļ Serveris.lv iesaka rūpīgi apdomāt domēna vārdu pirms pieteikt to reģistrācijai.