Kompānija

 

Serveris.lv ir viens no vadošajiem mājas lapu un e-pastu uzturēšanas (hostings) pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Serveris.lv izveidots 2002.gadā un, pateicoties profesionāliem pakalpojumiem un tehniskā atbalsta nodrošināšanai, kas optimāli samērota ar cenu līmeni, iegūta augsta klientu uzticība. Serveris.lv ir vienīgais hostinga pakalpojuma piedāvātājs Latvijā, kas tehnisko atbalstu nodrošina 24 h stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

 

Lai saviem klientiem piedāvātu profesionālākos pakalpojumus mūsu pārstāvētajā nozarē, joprojām turpinām attīstīt savu pakalpojumu klāstu, to kvalitāti, kā arī rūpējamies par personāla kvalifikāciju atbilstoši pasaules tendencēm. Uzņēmums ieguldījis apjomīgas investīcijas profesionālās serveru tehnikas iegādē un jaunāko tehnoloģiju ieviešanā.

 

Serveris.lv piedāvā Linux un Windows hostingu, domēnu reģistrāciju, virtuālos serverus, serveru nomu un SSL sertifikātus. Piedāvājam bezmaksas mājaslapas izveides rīku Constructor free, kurā pieejami vairāk nekā 80 dizaina varianti – šī iespēja ļauj klientiem būtiski samazināt mājaslapu veidošanas izmaksas.

 

Serveris.lv piedāvā savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Jebkuru no mūsu pakalpojumiem iespējams atbilstoši pielāgot klientu tehniskajām vajadzībām un finansiālajām iespējām. Piedāvājam plašāko mājaslapu un e-pastu uzturēšanas plānu skaitu Latvijā. Ikviens klients pie mums ir īpašs!

 

Mūsu vīzija:

Kļūt pat vadošo hostinga un virtuālo serveru pakalpojumu piedāvātāju Baltijas reģionā.

 

Mūsu misija:

Profesionāla pieeja un individuāla attieksme katram klientam, nodrošinot mūsdienām atbilstošus, kvalitatīvus serveru administrēšanas pakalpojumus un efektīvus risinājumus, kā arī tehnisko atbalstu 24 h stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

 

Tehniskais atbalsts

Tehniskais atbalsts

Plašākais mājaslapu un e-pastu uzturēšanas plānu skaits Latvijā. Visi mūsu pakalpojumi pielāgoti atbilstoši klientu tehniskajām vajadzībām un fiansiālajām iespējām. Tādējādi varam nodrošināt piemērotākos pakalpojums gan privātpersonām, gan dažāda līmeņa uzņēmumiem. Mainoties Jūsu vajadzībām, būs nepieciešams tikai nomainīt plānu, nevis pašu pakalpojuma piegādātāju, kas rada neērtības.

Viszemākās izmaksas

Viszemākās izmaksas

Plašākais plānu skaits Latvijā

Plašākais plānu skaits Latvijā

Kvalitāte

Kvalitāte

Pieredze

Pieredze

Lojalitāte

Lojalitāte

Drošība

Drošība

Patstāvīgs monitorings

Patstāvīgs monitorings

Rezerves kopijas visiem klientiem

Rezerves kopijas visiem klientiem

Operatīva rīcība

Operatīva rīcība